Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Van

Ford potwierdził, że jego pojazd użytkowy E-Transit zapewni firmom nowy punkt odniesienia w zakresie wydajności, wartości pojazdów elektrycznych, w przyszłym roku. Debiut na CV Show 2021 w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Citan łączy kompaktowe wymiary zewnętrzne (długość: 4498 mm) z dużą ilością miejsca. Dzięki wielu różnym wersjom i praktycznym detalom wyposażenia oferuje wiele różnych możliwości zastosowania i wygodny załadunek.

Czy wsiadanie do Express Vana po wcześniejszej jeździe Kangoo to misja straceńcza? Okazuje się że nie.

To największa zmiana w Kangoo od czasu pojawienia się tego rewolucyjnego kombivana ćwierć wieku temu. Jak już wiemy, Renault podzieliło ten segment i wprowadza na nim dwa zupełnie różne pojazdy; Kangoo Van i Express Van. Najpierw poznajmy Kangoo.

Skąd oni wzięli aż tyle terenowych TGE – zastanawialiśmy się, gdy MAN Polska zorganizował pokaz swojego lekkiego bestselera w wersji off-road.

Wprawdzie mamy wysyp deklaracji producentów nt szybkości przechodzenia na napędy elektryczne, ale… te zapowiedzi można traktować bardzo serio.

Ford rozszerzył swój System dyspozycyjności Fordliive dla europejskich operatorów flot dzięki wprowadzeniu telematycznego bezpłatnego nowego narzędzia do zarządzania Flotą.‎

 Ta praktyczna i wydajna furgonetka jest przeznaczona w szczególności dla firm poszukujących najlepszego stosunku ceny do parametrów użytkowych i samochodu, który spełni najważniejsze potrzeby.

35. Test Arktyczny zabrał pickupy na zimowe leśne szlaki i autostrady. Nowoczesne pickupy mają doskonałe właściwości terenowe ale są też wygodne w prowadzeniu po autostradzie.

Firma Opel nie produkując samodzielnie furgonetek rozwija jednak ten segment, a ostatnim przykładem jest pokazane niedawno nowe Movano.

We wszystkich Salonach Fiat Professional można już zamawiać nowe Ducato z aktualnej, ósmej serii i z roku modelowego 2021. A w 2020 roku, w którym Ducato było najlepiej sprzedającym się lekkim samochodem dostawczym w Europie, obchodzono jubileusz 40-lecia modelu.

Rozmowa z dyrektorem operacyjnym Nissan Motor Corp. Ashwani Gupta.

Michael Lohscheller, dyrektor generalny firmy Opel, odbiera nagrodę „Międzynarodowy Van Roku” (IVOTY) za nowego Opla Vivaro-e.

Poszerzenie gamy dostawczej to głównie wprowadzenie w 2021 r.  nowego KangooVana i jego kuzyna ExpressVana.

Napęd na cztery koła nie jest przywilejem wyłącznie samochodów terenowych. Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje tego typu napęd – pod nazwą 4MOTION, również w przypadku najnowszego Caddy 5, a także modeli Transporter T6.1 i Crafter.

To kolejny w krótkim odstępie czasu samochód użytkowy na prąd, którym mogłem pojeździć. Ponieważ zaś elektryczne Vito jest oparte na klasycznym pojeździe z napędem wysokoprężnym, jak wcześniej, tak teraz skoncentruję się głównie na napędzie elektrycznym.

‎Rozwój technologiczny elektromobilności pojazdów lekkich (LCV) Grupy PSA został wyróżniony nagrodą International Van of the Year 2021 (IVOTY).

Nowe silniki EU6d dla dostawczych T6 mają niższą emisję NOx i niższe zużycie paliwa.

Benzynowy silnik TSI evo o pojemności 1,0 i 1,5 litra jest stosowany niemal we wszystkich modelach Volkswagena.

Ford po raz pierwszy wprowadza nowy wariant podwozia z kabiną Rangera, oferując klientom możliwość łatwej konwersji .

Mercedes-Benz Sprinter – pionier i od 25 lat lider segmentu dużych samochodów dostawczych – zdobywa uznanie już w swoim trzecim wcieleniu.

l

Początek strony