Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

  1. reklama ciężarówka

Truck

Niemiecki koncern podsumował swoją ubiegłoroczną pracę i wyniki w naszym kraju.

Po wprowadzeniu na rynek w 2019 roku, w tym do kilkunastu krajów Europy, nowego ciągnika F Max, Ford zajął się budowaniem sieci.

Mocna druga połowa roku i ciekawe nowości produktowe, tak w skrócie można podsumować 2020 rok w sieci Scania w Polsce.

Ciężki ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros SLT przekazano firmie TSB Transport-Service Beitinger.

Mercedes-Benz Trucks wprowadza „Mercedes-Benz Certified”, nową etykietę dla używanych samochodów ciężarowych.

Najbardziej innowacyjne ciężarówki o przyszłości elektrycznej: Mercedes-Benz eActros i Mercedes-Benz GenH2 Truck otrzymały nagrodę „2021 Truck Innovation Award”.

DAF wprowadza do oferty unikatowy pakiet Ultimate zawierający wiele atrakcyjnych funkcji, które zwiększają wydajność, bezpieczeństwo i komfort zapewniane przez modele CF oraz XF.

Przez pół roku wszystko kręciło się wokół nowego TGX, teraz pokazano w akcji inne pojazdy reprezentujące Nową Generację z Monachium.

Dziewięćdziesiąt lat temu ciężarówka „Blitz” zapoczątkowała długą historię udanych pojazdów użytkowych marki Opel.

Jeśli ktoś dziwi się, że akurat teraz DAF promuje nowe rozwiązania podwozia wieloosiowego, to można to wyjaśnić na dwa sposoby.

Niedawno Volvo Trucks rozpoczęło sprzedaż swojego najbardziej wytrzymałego, budowlanego samochodu ciężarowego – nowego Volvo FMX.

Wprawdzie nowy MAN TGX jest już całkiem dobrze rozpoznawany, ale na naszych drogach jeździ tylko kilkanaście egzemplarzy, dlatego wykorzystałem zaproszenie na MAN Tour.

Model F pomoże nam zwiększyć udziały w rynku – powiedział S. Buchner, sygnalizując zmianę polityki modelowej nowego Actrosa.

Co się wydarzyło, że Daimler ogłosił, że pracuje nad ciężarówką na ogniwa paliwowe?

Kiedy wyjadą samochody autonomiczne, czy jak będą funkcjonować ? - takiej dyskusji ekspertów przysłuchiwaliśmy się niedawno z zaciekawieniem.

Jak obiecywałem, przekazuję informacje o nowym Volvo FH, które pokazano publicznie w ramach imprezy na torze Jastrząb.

Obecnie wprowadzane na rynek Volvo FH z I-Save to wersja o jeszcze lepszej ekonomice paliwowej. Może obniżyć koszty paliwa nawet o dziesięć procent

Badania wypadków zapewniają postęp technologiczny, ale jednocześnie pozwalają unikać następnych wypadków.

Czy łatwiej ocenia się rewolucyjnie zmieniony pojazd czy taki mocno tylko zmodernizowany?

Według Thomasa Hilse, szefa marki Iveco, w przeciwieństwie do recesji w latach 2008/2009, rynek pojazdów użytkowych jest teraz w lepszej sytuacji.

10 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowej części warsztatowej w dwumarkowym  serwisie Eurocomplex Trucks w Olchowej koło Sędziszowa Małopolskiego.


Jesteś zawodowym kierowcą dużych samochodów lub pasjonatem tej branży? Na portalu Truck i Transport znajdziesz aktualności ze świata ciężarówek dotyczące innowacji, nowinek technologicznych i ciekawych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę kierowcy. Na bieżąco piszemy o tym, co słychać na rynkach transportu krajowego i międzynarodowego. Zastanawiamy się nad kondycją tej dziedziny gospodarki oraz przedstawiamy najciekawsze sylwetki, które ją budują. Dzięki na bieżąco aktualizowanym artykułom i dodawanym publikacjom nic nie umknie Twojej uwadze.

Już dzisiaj zapraszamy do lektury. Jeśli masz pytania dotyczące poruszanej przez nas tematyki, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Początek strony