Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Agnieszka i Łukasz Mazurowie, właściciele trzech firm transportowych: LUKMAZ, AGMAZ oraz Imperii, odebrali pierwszych 30 sztuk z zamówionych 150 Nowych Actrosów.

Uroczyste przekazanie pierwszych 30 Nowych Actrosów, polakierowanych na firmowy niebieski kolor, odbyło się w siedzibie dealera Mercedes-Benz Trucks,firmie Sobiesław Zasada Automotive w Modlniczce. Na placu, gęsto zastawionym błękitnymi ciągnikami, oprócz Agnieszki i Łukasza Mazurów, wraz z zespołem, zebrali się przedstawiciele gospodarzy: Maciej Rżysko, Wiceprezes Sobiesław Zasada Automotive, Bogusław Dzieżok, szef sprzedaży samochodów ciężarowych,Bogusław Kwiatkowski, szef serwisu, oraz goście z centrali Mercedes-Benz Trucks Polska: Prezes Przemysław Rajewski, Janusz Rachwał‚ Head of Fleet Sales, Monika Zakrzewska, reprezentująca Mercedes-Benz Financial Services i Mercedes-Benz Leasing, oraz Dariusz Lewandowski, Key Account Manager Trucks. Powodem przybycia tak licznych gości nie było jedynie przekazanie 30 Nowych Actrosów, lecz także uroczyste, oficjalne rozpoczęcie współpracy z klientem flotowym w ramach kontraktu na 150 ciągników Mercedes-Benz. Zgodnie z harmonogramem 50 z nich zostanie odebranych jeszcze w roku 2020,a pozostałe 100 sukcesywnie w roku 2021.

Zajmujemy się transportem zaledwie od siedmiu lat, zaczynaliśmy od trzech używanych ciężarówek, a obecnie mamy ich ponad 500. Uważam, że ten dynamiczny rozwój jest naszą siłą, szczególnie w momencie zmian w branży, które nieuchronnie przyniesie wprowadzenie pakietu mobilności. Mamy spore apetyty, a jeżeli współpraca z Mercedes-Benz Trucks będzie się układała pomyślnie, mamy nadzieję,że ta marka będzie nam w tym towarzyszyła - powiedział Łukasz Mazur.

150 Nowych Actrosów to modele 1848 z kabiną Big Space LS z płaską podłogą, w pełnym lakierowaniu.

Dealer umożliwił nam przetestowanie Nowego Actrosa, w dwóch wariantach: ze słabszym i mocniejszym silnikiem. Wygrała wersja 480 KM, mimo że w zakupie była droższa: test wykazał że ten silnik jest oszczędniejszy - wyjaśniał Ł. Mazur.

Kontrakt na 150 Nowych Actrosów objęty jest w całości leasingiem operacyjnym.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Początek strony