Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Ford rozszerzył funkcjonalność swojego narzędzia do zarządzania flotą Ford Telematics o dane o pojazdach innych producentów.

Nowa funkcja umożliwia menedżerom flot zarządzanie i optymalizację wszystkich pojazdów, poprzez łatwą w obsłudze aplikację komputerową Ford Telematics.
Ford dodatkowo pomaga operatorom za pomocą aplikacji towarzyszącej Ford Telematics Drive, mającej na celu zmniejszenie czasochłonności zadań dla kierowców i menadżerów flot. Aplikacja może pokazać menedżerom flot, kto prowadzi dany pojazd, digitalizować codzienny pojazd sprawdzać i zgłaszać uszkodzenia lub problemy mechaniczne bezpośrednio do systemu Ford Telematics.
Ford Telematics pomaga w zapewnieniu dłuższego czasu pracy bez przestojów, zwiększonej wydajności i ograniczonej administracji dla operatorów flot.
Operatorzy flot mogą teraz bezpośrednio przeglądać i monitorować kluczowe dane z pojazdów innych firm niż Ford wraz z ich flotami Forda
Funkcjonalność „wielomarkowa” jest kompatybilna z większością pojazdów zbudowanych od 2015 roku i działa przy użyciu urządzenia typu plug-in (PID) łączy się z każdym pojazdem za pośrednictwem portu OBD2 lub wiązki przewodów.
Aplikacja towarzysząca Ford Telematics Drive jest objęta subskrypcją Ford Telematics i jest kompatybilna z urządzeniami systemu Android lub iOS.
Nowi użytkownicy Ford Telematics mogą skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej produktu, w tym funkcji wielu marek i Forda Telematics Drive, do 30 grudnia 2020 r. Ford Telematics Drive jest dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i Hiszpański.

 

 

Początek strony