Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Sprzedaż 1000. pojazdu była idealnym powodem do spotkania i świętowania sukcesu wraz z całą siecią dealerską oraz zarządem Ford Trucks. Uroczystość  zorganizowano podczas  spotkania sieci autoryzowanych warsztatów Q-Service Truck.

Okres rozwoju firmy przypadł na trudne czasy, między innymi pandemię oraz rozpoczęcie wojny w Ukrainie, mimo to Ford Trucks  sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku polskim.

– Jako Q-Service Truck zawsze staramy się, aby przekazanie pojazdów odbywało się w uroczysty sposób, dlatego tak ważne było dla nas wydanie 1000. pojazdu. Jest to kamień milowy w historii Ford Trucks w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z obecnego rozwoju sprzedaży i spodziewamy się stabilnego wzrostu w nadchodzących latach. Gratulujemy sprzedaży naszym dealerom i życzymy im kolejnych sukcesów  – Wojciech Kopiel, Dyrektor Zarządzający Q-Service Truck.

Początki współpracy to rok 2019, czas flagowego Forda F-MAX, zdobywcy prestiżowej nagrody ITOY w Hanowerze. Na polskim rynku marka Ford Trucks była wówczas nowością, wzbudzała duże zainteresowanie i ciekawość potencjalnych klientów. Obecnie pojazdy ciężarowe Ford Trucks są coraz bardziej rozpoznawalne w Polsce, kierowcy oraz właściciele firm są z nich zadowoleni, a co najważniejsze wracają po kolejne egzemplarze. Dynamika sprzedaży rośnie w zadowalającym tempie.

W piątek 4 listopada Ford Trucks wraz z całą siecią autoryzowanych warsztatów Q-Service Truck świętował wydanie 1000. ciężarowego Forda w Polsce. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli ze strony Ford Trucks – Emrah Dumana, Dyrektora Rynków Międzynarodowych oraz Selima Yazıcıa, Dyrektora Regionalnego CEE.

Podczas uroczystej gali został zaprezentowany 1000. pojazd, którego rejestracja miała miejsce we wrześniu bieżącego roku. Jest to wyjątkowy limitowany model Ford F-MAX Blackline. Gościem specjalnym był właściciel pojazdu – Maciej Gajewski, właściciel kanału YouTube zaPUSZKOWANY. 

Początek strony