Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Wyróżniający się wysoką skutecznością operacyjną i umiejętnością elastycznego reagowania na potrzeby flot, polski serwis Dr Felga znalazł się w gronie pięciu europejskich partnerów uhonorowanych przez Goodyeara nagrodą TruckForce Service za trzeci kwartał 2022 roku. 

„W tym kwartale wybraliśmy pięciu partnerów, którzy wykazali się perspektywicznym myśleniem, innowacyjnością i bezkompromisowym podejściem do obsługi klientów przy jednoczesnym skutecznym wykorzystaniu ekosystemu TruckForce, w tym aplikacji Goodyeara, takich jak eJob. W imieniu Goodyeara i wszystkich klientów TruckForce chciałbym podziękować naszym partnerom za ich wyjątkową pracę zespołową i zaangażowanie” powiedział Adam Stanton, European Network & Service Manager w Goodyear Commercial.

DR FELGA to polska rodzinna firma, która jest partnerem Goodyeara od 15 lat, z czego dziesięć jako członek sieci TruckForce. Przedsiębiorstwo jest ukierunkowane na świadczenie mobilnych usług serwisowych dla flot zlokalizowanych w rejonie południowo-zachodniej Polski, w pobliżu jednej z najbardziej ruchliwych autostrad. Region, w którym działa firma Dr Felga, w ostatnich latach znacznie rozwinął się przemysłowo, co przełożyło się na rosnący popyt na usługi serwisowe - centrum serwisowe bez problemu odpowiedziało na nowe wyzwania. Firma Dr Felga zarządza dużą liczbą zakontraktowanych flot Goodyeara, a większość zleceń realizuje za pośrednictwem aplikacji eJob. 

Pozostałe europejskie firmy nagrodzone za III kwartał to:

BLESSING AUTOMOBILE GMBH to ważny partner TruckForce w południowo-zachodnich Niemczech, gdzie działa wiele konkurencyjnych sieci.

ARA GRUPA - rumuńskie centrum serwisowe zostało docenione za swój wkład w rozwój biznesu w swoim regionie, a w szczególności za aktywny udział w systemie Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS) oraz dobre wyniki i wykorzystanie aplikacji Goodyear eJob. 

NEUMÁTICOS SOLEDAD ZONA FRANCA - hiszpański partner otrzymał nagrodę TruckForce Service za udaną instalację i aktywację czytnika najazdowego Goodyear CheckPoint na stacji benzynowej oraz w warsztacie Neumáticos Soledad Zona Franca (Barcelona). 

DÄCKIA GÄVLE - szwedzki serwis wyróżnił się wyjątkowym skoncentrowaniem na potrzebach klientów i dążeniem do dostarczania im najlepszych rozwiązań i usług, co czyni ten serwis najlepszym w swojej klasie dostawcą usług w Szwecji.

Początek strony