Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Autoryzowany Dealer IVECO SILTRUCK uruchomił w Żorach swój nowy oddział, w którym jest prowadzona sprzedaż oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów marki IVECO.

W obiekcie prowadzona jest sprzedaż zarówno nowych modeli IVECO, jak i pojazdów używanych. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów marki IVECO.

Żorski oddział IVECO SILTRUCK mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż przy drodze wojewódzkiej nr 935 (Racibórz – Pszczyna), w pobliżu węzła Żory - Rowień na Autostradzie Bursztynowej (A1). Do dyspozycji klientów przygotowano duży i wygodny parking. Budynek o powierzchni 1800 m2 zajmują biura handlowe, sale konferencyjne, w pełni wyposażony pokój wypoczynkowy dla kierowców oraz pomieszczenia związane z serwisem. W tej części mieści się komfortowa poczekalnia, w której klienci mogą wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług. Zaplecze serwisowo-magazynowe stanowi obszerna hala z 10 stanowiskami naprawczymi, wyposażonymi w niezbędne narzędzia specjalistyczne oraz magazynem części zamiennych.

Dzięki współpracy z OK TRUCKS, marką specjalizującą się w sprzedaży używanych pojazdów certyfikowanych przez IVECO, SILTRUCK oferuje również możliwość uzyskania wyceny i sprzedaży pojazdów używanych.  

Firma SILTRUCK Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Pierwsza autoryzowana placówka dealerska IVECO na Podbeskidziu została otwarta w 2005 roku w Skoczowie. W 2009 roku obiekt ten poddano znaczącej rozbudowie i modernizacji, a kolejny punkt dealerski i serwisowy IVECO Siltruck powstał w Opolu w roku 2013.

Początek strony