Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Najem  samochodu to sposób używania auta bez konieczności jego zakupu. Volkswagen w Polsce w październiku wprowadził taką możliwość do swojej oferty.

„Chcemy, aby klienci w łatwy sposób korzystali z nowych samochodów. Dlatego dzięki atrakcyjnej ofercie najmu, liczne formalności i obowiązki związane z użytkowaniem auta bierzemy na siebie. Najem to prosta i wygodna usługa, która ułatwia zaplanowanie wydatków. Opłaty miesięczne są niezmienne przez cały okres trwania umowy, ponieważ oparte są o stałe stopy procentowe” – mówi Michał Zygmanowski, dyrektor marketingu marki Volkswagen.

Najem Volkswagena to nowa propozycja dla firm i klientów indywidualnych, która uzupełni ofertę finansowania marki z Wolfsburga w naszym kraju. Będzie on oferowany obok leasingu i kredytu. Co istotne – przez cały okres trwania umowy opłaty miesięczne będą stałe, a ich wysokość zostanie określona przed podpisaniem umowy. Miesięczny koszt użytkowania nowego Volkswagena w ramach najmu zależy od długości trwania umowy, zadeklarowanych rocznych przebiegów (od 10 do 40 tys. km), a także wysokości opłaty początkowej. Ta ostatnia wynosi od 0 do 10% (0-20% w przypadku samochodów elektrycznych). Oznacza to, że można jeździć nowym Volkswagenem nie angażując żadnych środków na wstępie. Prowadzący firmy mogą wliczyć wszystkie wydatki związane z najmem w koszty działalności.

W ofercie najmu dostępne są wszystkie modele Volkswagena.

 

Początek strony