Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

W Madrycie otwarto zupełnie nowe centrum używanych ciężarówek DAF, oferujące stały wybór około 200 mało używanych ciężarówek.

Uruchomienie tego centrum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na używane ciężarówki DAF na Półwyspie Iberyjskim i podkreśla dążenie firmy DAF Trucks do dalszego wzmacniania sieci używanych samochodów ciężarowych w całej Europie.

Centrum używanych ciężarówek DAF w Madrycie koncentruje się całkowicie na  pojazdach DAF i oferuje starannie wyselekcjonowane ciężarówki z organizacji DAF, PACCAR Financial i PacLease. Nowe centrum używanych samochodów ciężarowych w Madrycie jest strategicznie zlokalizowane, tuż przy autostradzie A2, która łączy Madryt z Saragossą i Barceloną.

Prawie wszystkie samochody ciężarowe oferowane przez Centrum Samochodów Używanych DAF w Madrycie są oznaczone etykietą First Choice firmy DAF, wskazującą, że pojazdy są młodsze niż pięć lat, przejechały nie więcej niż 600 000 kilometrów i były zawsze perfekcyjnie konserwowane przez oficjalnego dealera DAF. Samochody ciężarowe First Choice – dostępne również w około 200 europejskich lokalizacjach dealerów DAF – są w doskonałym stanie dzięki pełnej kontroli technicznej w co najmniej 200 punktach. Dostępne są z  nawet pełną gwarancją. Podobnie jak wszystkie nowe ciężarówki DAF, pojazdy DAF First Choice mogą być finansowane przez PACCAR Financial i dostarczane z umową MultiSupport Repair & Maintenance, która zapewnia maksymalny wgląd w koszt na kilometr i optymalny czas pracy bez przestojów.

„Oferowanie dużej liczby wysokiej jakości używanych samochodów ciężarowych DAF okazało się być receptą na sukces” — powiedział Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe i odpowiedzialny za używane ciężarówki DAF. 

 

 

Początek strony