Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Dostawcy komponentów są bardzo ważni. Daimler Truck po raz pierwszy uhonorował czterech dostawców nagrodą Daimler Truck Supplier Award jako niezależna, notowana na giełdzie firma.

Martin Daum, Prezes Zarządu Daimler Truck i Marcus Schoenenberg, Szef Globalnych Zamówień Daimler Truck, wręczyli nagrody przed ponad 300 międzynarodowymi gośćmi, w tym partnerami strategicznymi i kluczowymi dostawcami.

Martin Daum: " Jesteśmy głęboko przekonani, że możemy rozwijać się tylko razem z  naszymi klientami  i z kluczowymi partnerami, takimi jak nasi dostawcy. Dlatego jestem bardzo wdzięczny za ich wyjątkowe wsparcie i partnerstwo w tych niezwykłych, napędzanych podażą czasach!"

Marcus Schoenenberg: "Nasi dostawcy są ważną częścią naszej sieci produkcyjnej. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie naszej strategii!"

Laureaci Daimler Truck Supplier Awards 2022

Kategoria Innowacja

Contemporary Amperex Technology Co., Limited (CATL) została nagrodzona za opracowanie i produkcję najnowocześniejszych systemów akumulatorów wysokiego napięcia o zasięgu do 500 kilometrów, wyjątkowo długiej żywotności i możliwości szybkiego ładowania. Systemy akumulatorów będą stosowane w nowym eActros LongHaul od 2024 roku.

Kategoria Zrównoważony rozwój

Turbo Energy, Ltd. otrzymuje nagrodę za szczególnie kompleksowe i holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju i redukcji Co2 w produkcji turbosprężarek Euro III, IV i V.

Kategoria Partnerstwo

Firma Friedrich Boysen GmbH została uhonorowana za wybitną współpracę przy opracowywaniu nowego wydajnego modułu oczyszczania spalin  wydechowych EU6. W ten sposób Daimler Truck rozszerza swoją konkurencyjność w zakresie niskoemisyjnych samochodów ciężarowych na całym świecie.

Kategoria Jakość

Firma Axalta Coating Systems, Llc. została uhonorowana za wieloletnią współpracę i niezawodne dostawy powłok nawierzchniowych na rynek północnoamerykański. Firma przekonuje powłokami najwyższej jakości i niestandardową koncepcją produkcji w celu ochrony zasobów.

 

 

Początek strony