Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Producent silosów i cystern GRW przejmuje od Schmitz Cargobull zakład  nadwozi samochodowych w Toddin, Meklemburgia-Pomorze Przednie.

GRW Europe produkuje na miejscu naczepy silosy i cysterny na rynek  Europy. Produkcja zabudów pojazdów dla Schmitz Cargobull, będzie w Toddin kontynuowana. Schmitz Cargobull ma 40 -procentowy udział w GRW Holding.

Założona w 1996 roku w Worcester, RPA , firma  GRW jest projektantem i producentem wysokiej jakości cystern i silonaczep. Schmitz Cargobull dostarcza komponenty  do GRW i jest  z firmą związany od końca 2017 roku.

GRW sprzedaje od kilku lat  silosy i cysterny na europejski rynek. W bieżącym roku zaplanowana jest w Toddin  produkcja  ponad 100 pojazdów.

„Wzmocnienie się, dzięki zakładowi produkcyjnemu w Niemczech,  stawia  jasny znak naszego zaangażowania w Europie. Chcemy dla  naszych klientów działać  szybko, z Schmitzem Cargobull jako partnerem.  Oferta produktów i usług  dalej się rozwinie ”,  wyjaśniają Gerhard van der Merwe (CEO) i Dirk Nuxoll ( Dyrektor Zarządzający ) GRW Europe.

 

 

Początek strony