Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Od teraz ostatni członek rodziny MAN, TGE również wzbudza emocje swoim wyglądem jako Individual Lion S.

Z przodu pojazdu dodatkowa stal nierdzewna, stalowy panel nad tablicą rejestracyjną już z daleka przyciąga uwagę. Są też czerwone elementy wykończenia. Znajdują się one pod osłoną chłodnicy, z boku pojazdu, na lusterkach zewnętrznych oraz na pomalowanej na czerwono zaciski hamulcowe. Te ostatnie harmonijnie kontrastują z czarnym aluminium felgi, które są również częścią wyposażenia Individual Lion S. Z tyłu pojazdu znajduje się trzyczęściowy spojler dachowy. Klapy lusterek w karbonowym wyglądzie ze zintegrowanym lwem MAN oraz zaokrąglonymi bocznymi i tylnymi stopniami.

Najważniejszym elementem wnętrza są wysokiej jakości skórzane fotele z czerwonym kontrastem przeszycia i czerwony haftowany lew. Dalsze czerwone akcenty stylistyczne podkreślają kierownica, nawiewy i maty podłogowe. Diody LED w przestrzeni na nogi i schowki w dwóch drzwiach są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i praktyczne.

A co ciekawe to powstaje w nowym zakładzie produkcyjnym MAN Individual w Sadach k/Poznania, który

otwarto w tym roku. W Sadach jest około 3300 m2 powierzchni hali a także około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni zewnętrznej. Około 40 osób pracuje tam na wersjach TGE, które nie przychodzą całej linii produkcyjnej we Wrześni, oddalonej o 50 km.

TGE Kombi powstaje w Sadach, podobnie jak wszystkie inne wersje specjalne . Od przyszłego roku dodane inne wersje i oczywiście nowy Individual Lion S.

W tym roku zmodyfikują około 150 TGE. A cel na 2022 to 1200 zmodyfikowanych samochodów dostawczych."

Dla przypomnienia , TGE zapożycza przyrostek nazwy Individual Lion S od swojego większego

brata, MANa TGX - ekskluzywnego topowego modelu nowej generacji MAN Truck. link 

 

Początek strony