Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

MAN Truck & Bus już teraz oferuje pracownikom autotesty uzupełniające strategię usług medycznych firmy. Trwają przygotowania do szczepień.

Firma w pełni popiera cel, jakim jest szybkie uodpornienie jak największej liczby osób. Z tego powodu podejmie również szczepienia pracowników za pośrednictwem dostawców usług medycznych, jak tylko to stanie się dostępne.
„Włączamy się w krajową strategię szczepień w Niemczech i chcemy zrobić naszą część, aby osiągnąć szybkie objęcie populacji szczepieniami ”,powiedział dr Oliver Breitkopf, szef działu usług medycznych firmy w firmie MAN.
MAN wykonał już niezbędne prace przygotowania. W ramach tych prac utworzył urządzenia chłodnicze, zakupił niezbędne materiały eksploatacyjne i wszystko dokładnie zaplanował logistycznie.
„Moglibyśmy jutro rozpocząć szczepienie pracowników fabryki - powiedział dr Breitkopf. „ Gdy szczepionka będzie nam dostarczana w ramach krajowej
strategii szczepień, natychmiast i bardzo chętnie zrobimy, co do nas należy ”.
Do tego czasu MAN Truck & Bus przeprowadza kompleksową strategię zapobiegania. W ramach tych prac firma zapewniła wszystkim pracownikom, jeden lub dwa autotesty tygodniowo.
Autotesty uzupełniają testy już wykonywane przez sekcję usług medycznych - zarówno PCR, jak i szybkie testy antygenowe.

Początek strony