Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Moduł „Trailer Service Basic” oferuje klientom, którzy nie korzystają jeszcze z umowy serwisowej Schmitz Cargobull, nową bramę do świata usług Schmitz Cargobull.

Moduł ten obejmuje koszty zużycia i wymiany wszystkich elementów hamulca i osi (materiał i robocizna) za stałą miesięczną opłatą. Obejmuje to: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zaciski i zawory hamulcowe, cylindry i przewody hamulcowe, a także modulator EBS, łożyska kół, miechy zawieszenia pneumatycznego, amortyzatory i zespoły sprężyn.
Pojazdy są również wymienione w Cargobull Euroservice z gwarancją płatności. W rezultacie klienci otrzymują szybką i natychmiastową pomoc drogową 24/7 za pośrednictwem bezpłatnej infolinii. To wszystko w całej Europie. Podczas regularnych przeglądów serwisowych przyczepy są serwisowane przez jednego z 1700 partnerów serwisowych Schmitz Cargobull.
Klienci mogą w dowolnym momencie rozszerzyć swoją podstawową umowę na usługę naczepy do umowy pełnej obsługi naczepy lub umowy pełnej obsługi opon. Obejmuje to wszystkie koszty zużycia i awarii, a także koszty przeglądów regularnych.
Z roczną produkcją około 46100 przyczep i zatrudniając około 5700 pracowników firma Schmitz Cargobull AG jest wiodącym europejskim producentem naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych.

Początek strony