Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Akcje promocji części zamiennych nie są dziwne, ale ta wprowadzona przez Renault Trucks Polska dla starszych modeli ciężarówek jest szczególnie interesująca.

Bo w związku z niesłabnącą popularnością modeli Magnum, Premium, Kerax i Midlum na polskim rynku, Renault Trucks Polska uruchamia ofertę dla tych pojazdów Le Camion Classique oferując rabat 35% na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska.

Producent podkreśla, że oryginalne części zamienne są zaprojektowane i homologowane do pojazdów zgodne z wymogami technicznymi, odpowiadają rygorystycznym kryteriom dotyczącym niezawodności, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska. Doskonała logistyka zapewnia dostępność i szybkie dostawy części.

Przy okazji warto dodać, że oprócz oryginalnych części zamiennych w swojej ofercie Renault Trucks posiada również zrefabrykowane części zamienne w ramach oferty Exchange Standard. W procedurze regeneracji zużyte lub uszkodzone elementy są wymieniane na oryginalne w pełni sprawne części. W ramach tej procedury zużyte komponenty poddawane są recyklingowi, dzięki czemu przyczynia się ona również do ochrony środowiska. Części w ramach oferty Exchange Standard zachowują oryginalne osiągi i dodatkowo gwarantują najlepszą jakość w stosunku do ceny, która finalnie jest niższa niż przy zakupie nowych części.

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony