Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Nowe modele ciężarówek z gamy Actrosa są już w sprzedaży: "oszczędny"  Actros F i full wypas  Edycja 2.

Zapowiadane po jedynej w ub. roku prezentacji, zorganizowanej z udziałem ludzi przez Mercedesa, nowe modele Actrosa wchodzą do sprzedaży. Nowy Actros F to wejście do świata samochodów ciężarowych Mercedes-Benz i jest skierowany w szczególności do klientów, którzy niekoniecznie potrzebują wszystkich nowości najnowszej generacji Actrosów. Chcą ciężarówki o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności i autentycznym DNA Mercedes-Benz Trucks. Teraz klienci w 24 krajach UE i wybranych rynkach poza UE mogą zamówić ten model, a produkcja rusza w kwietniu.
Wraz z Actrosem F do portfolio Mercedes-Benz Trucks trafia nowa wersja kabiny. Nowo zaprojektowana kabina w wariantach StreamSpace lub BigSpace z 2,5-metrową szerokością i 120-milimetrową wysokością tunelu silnika zapewnia doskonałą przestronność w swojej klasie, a także zapewnia kierowcy niskie wejście i wyjście za pomocą tylko trzech stopni.
Nowy Actros F jest standardowo wyposażony w klasyczny kokpit oraz tradycyjne szklane lusterka boczne. Można go zamówić także z asystentem Sideguard Assist.
Dzięki Actrosowi F każdy kierowca ma dostęp do usług specjalnych Mercedes-Benz Trucks.
Natomiast Actros Edition 2 to limitowany model specjalny z efektem „wow”.
Grupą docelową są kochający innowacje profesjonalni kierowcy i przewoźnicy, którzy przywiązują dużą wagę do indywidualnego stylu i wysokiego komfortu. Aż 40 dodatkowych opcji wnętrza i nadwozia, a także elementy stylistyczne z edycji 1 nadają edycji 2 niepowtarzalny charakter.

Początek strony