Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Volkswagen wprowadza własną usługę ładowania, dzięki We Charge klienci będą mogli ładować swoje pojazdy elektryczne w ponad 150 000 publicznych punktów ładowania w całej Europie.

Karta ładowania Charge zapewnia im łatwy dostęp do tych punktów ładowania. Klienci mają do wyboru trzy indywidualne taryfy z takimi funkcjami, jak wyłączne warunki, sieć ładowania o dużej mocy IONITY. We Charge można rezerwować i wykorzystywać od połowy sierpnia.
Taryfy opłat są dostosowane do różnych grup użytkowników. Podstawowa taryfa nie ma miesięcznej opłaty. Zasadniczo zapewnia dostęp do ładowania za pośrednictwem
pojedynczej karty do ładowania - i najlepiej nadaje się dla kierowców, którzy rzadko korzystają z publicznego ładowania. We Charge Go oferuje niższe ceny dla osób indywidualnych i jest właściwym wyborem dla zwykłych użytkowników publicznych punktów ładowania.
We Charge Plus to taryfa dla wszystkich sporo jeżdżących kierowców. Na przykład płacą tylko 30 eurocentów za kilowatogodzinę dla IONITY w Niemczech i dlatego mogą korzystać z Europejskiej sieci ładowania dużej mocy w bardzo atrakcyjnej cenie.
Aplikacja We Charge oferuje liczne funkcje cyfrowe związane z ładowaniem, z których wszystkie mogą być używane za pośrednictwem identyfikatora We Connect. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą łatwo zlokalizować wszystkie dostępne punkty ładowania. Aplikacja zawiera również ważne informacje na temat ceny ładowania
i dostępność punktów ładowania (bezpłatnie / w użyciu).
Volkswagen chce, aby przejście na samochody elektryczne było jak najbardziej atrakcyjne. W ciągu najbliższych dziesięciu lat w całej Grupie pojawi się około 75 nowych modeli elektrycznych.
Jednocześnie marka oferuje kompletny pakiet dla wygodnego i zrównoważonego ładowania pojazdów elektrycznych - usługę „Ładujemy”.
Poprzez IONITY Volkswagen jest również zaangażowany w tworzenie sieci o dużej mocy stacji ładowania w całej Europie (moc ładowania do 350 kW). Obecnie działa około 250 parków ładowania IONITY w 20 krajach, a kolejne 50 jest w budowie.

 

 

 

 

 

Początek strony