Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Ford Trucks Polska otworzył kolejny autoryzowany punkt serwisowy, a także oddział handlowy w aglomeracji poznańskiej. Partnerem dealera została doświadczona firma Gibas Service Center.

Gibas Service Center jest firmą rodzinną, która początki swojej działalności miała w czerwcu 1999 roku w Wyszynkach k. Budzynia, a obecnie posiada osiem lokalizacji serwisowych oraz dwa serwisy współpracujące.  Obecnie posiada autoryzacje serwisowe dla takich marek, jak: IVECO, MAN, MB Truck + Van, Fiat Professional oraz Ford Trucks.

Główną działalnością Gibas Service Center jest serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych różnych marek. Firma zajmuje się również produkcją własnych zabudów do pojazdów dostawczych i średnich, między innymi produkcją lawet.

Ford Trucks Polska współpracę z Gibas Service Center rozpoczął ze względu na zbieżne cele obydwu firm, nowy obiekt w Swadzimu k/Poznania jest jeszcze w trakcie przebudowy, ale dobrze przeszkolona załoga pozwoli Ford Trucks Polska na rozwój w północno-zachodniej części Wielkopolski. Umowa została podpisana na dwie lokalizacje – w Swadzimiu k/Poznania oraz w Pile, gdzie wielomarkowy serwis jest prowadzony z sukcesami od wielu lat.

Firma Gibas  ma od lat stałych, zadowolonych Klientów, których grono z roku na rok się powiększa. Wizytówką firmy jest wysoka jakość napraw i obsługi klienta

mówi Piotr Wójcik, Dyrektor usług posprzedażnych Ford Trucks Polska

Serwisy zostały wyposażone w diagnostykę Ford Trucks i specjalistyczne narzędzia, a ich załogi – kierowników serwisu, mechaników, doradców serwisowych, pracowników działu gwarancji oraz działu części zamiennych – kompleksowo przeszkolono.

Naszą dewizą jest, aby każdy robił to, co umie najlepiej, dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest klient. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i inwestujemy w rozwój firmy, jak również w pracowników. W obecnych czasach najważniejsza jest szybka reakcja i jakość usług  - powiedział Krzysztof Gibas, Wiceprezes Grupy Gibas.

Q-Service Truck, jako importer pojazdów ciężarowych Ford Trucks, postanowił otworzyć swój oddział handlowy w siedzibie firmy Gibas Service Center w Swadzimu, w miejscu strategicznym z punkty widzenia aktualnych, jak i potencjalnych Klientów. Obecnie sprzedaż bezpośrednia w aglomeracji poznańskiej jest prowadzona przez dwóch przedstawicieli handlowych firmy Q-Service Truck.

 

Początek strony