Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Do rozwoju, także w transporcie,  potrzeba jest wiedza. 9-10.04. w Nadarzynie k. Warszawy spotkają się firmy z branży TSL na konferencji „Branża TSL dziś i jutro”, nad którą Truck i Transport objął patronat medialny.

Wstęp darmowy po wcześniejszej rejestracji. Bilet pozwala także odwiedzić stoiska podczas targów MT TSL w Expo Ptak.

Polska branża TSL od kilku lat przeżywa burzliwe chwile. Inflacja, wojna na Ukrainie, pandemia, zawirowania na rynku pracy, Pakiet mobilności, Brexit to tylko kilka z bolączek, z którymi zmagają się przewoźnicy drogowi. Z drugiej strony doświadczają oni błyskawicznego rozwoju nowych technologii, zmieniających się strategie nadawców transportu, nadchodzącą ekorewolucję. Niektóre przemiany zachodzą szybko, inne oparte są na procesach długofalowych.

To powoduje, że firmy transportowe muszą opracowywać zarówno strategie długo i średnioterminowe, jak i być gotowe na radzenie sobie z bieżącymi zdarzeniami. Pomogą w tym spotkania z ekspertami. Doskonałą okazją będzie konferencja „Branża TSL dziś i jutro” (9-10.04.), która organizowana w ramach targów MT TSL. Program zapowiada się niezwykle ciekawie. Pierwszego dnia będzie mowa m.in. o dobrej reputacji, restrukturyzacji, ubezpieczeniach, zastawie towaru. Niezwykle ważną część eventu stanowi debata - 10.04. (środa) o godzinie 12. Dyskusja będzie  nie tylko o nowych technologiach, ale przede wszystkim o ich opłacalności.  Branża TSL przygotowuje się do ekorewolucji, lecz wciąż jest więcej znaków zapytania niż wykrzykników. Cóż w takim razie począć?

Bliższe informacje i szczegóły na temat konferencji można znaleźć na

https://www.truck.pl/konferencja-2024?utm_campaign=konf_042024&utm_source=truckitransport

https://www.truck.pl/konferencja-2024

 

Początek strony