Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Ciągnik siodłowy Scania Super 460R zakupiony online został wydany w Koszalinie firmie STYKU Transport Sp. z o.o. Jest to pierwszy na świecie pojazd Scania wyspecyfikowany i zamówiony w takiej formie.

– Scania to lider nowoczesnych rozwiązań transportowych, dlatego rozwijamy różne narzędzia i formy sprzedaży. Wszystko po to, aby jak najefektywniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów. Proces zamówienia pojazdu przez internet oraz dedykowanych usług jest bardzo intuicyjny i trwa zaledwie kilka minut. Sprzedaż internetowa pojazdów Scania jest skierowana do klientów, którzy wybierają komfort i skrócenie procesu zakupu kompleksowych rozwiązań transportowych – komentuje Adrian Łapczyński, specjalista ds. sprzedaży Scania Polska S.A.

– Zdecydowałem się na zamówienie pojazdu Scania przez internet, ponieważ cały proces jest intuicyjny, a samo narzędzie jest bardzo wygodne. Mogę je polecić każdej firmie transportowej – komentuje Łukasz Styczeń, właściciel STYKU Transport Sp. z o.o.

Internetowa platforma Scania do sprzedaży online, to dedykowane rozwiązanie w ramach ekosystemu MyScania, dzięki któremu klienci mogą wyspecyfikować oraz zamówić nowy pojazd Scania.  Portal do sprzedaży internetowej Scania pozwala na wybór koloru kabiny, pojemności zbiorników paliwa, rodzaju tylnego zawieszenia, producenta siodła oraz opon, a także pakietów bezpieczeństwa wraz z systemami wspomagania kierowców. Opcje wyposażenia dotyczą również wnętrza pojazdu – jego kolorystyki, czy systemu informacyjno-rozrywkowego.

Wraz z pojazdem klient może skompletować m.in. usługi telematyczne, umożliwiające bieżące monitorowanie pojazdu, a także Tacho, e-Toll, SENT, szkolenia kierowców, czy Scania Ecolution. Pojazdy są objęte pełnym pakietem obsługowo-naprawczym.

– Wielu naszych klientów doskonale zna pojazdy Scania i ich parametry techniczne. Niemniej, nasz portal pozwala na połączenie się z doradcą Scania przez telefon lub mailowo aby wyjaśnić ewentualne wątpliwości – podsumowuje Adrian Łapczyński.

Platforma internetowa Scania do sprzedaży online została opracowana przy współudziale polskiego oddziału Scania, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb  klientów.

Internetowa platforma Scania do sprzedaży online jest dostępna dla wybranej grupy klientów Scania w Polsce.

 

Początek strony