Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Klienci DKV Mobility we Francji i Austrii, którzy mają już dostęp do około 344 000 publicznych i półpublicznych punktów ładowania w całej Europie za pośrednictwem DKV Card + Charge i aplikacji DKV Mobility, mogą teraz również uzyskać sprzęt do ładowania od DKV Mobility.

Mogą  skonfigurować wydajne i rozwiązania ładowania w domu i miejscu pracy kierowcy samochodu służbowego (@home/@work). A więc można w tych punktach ładować na kartę prądem służbowe samochody.

Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. usług energetycznych i samochodowych w DKV Mobility : "Po zaoferowaniu dostępu do publicznej i półpublicznej sieci ładowania z ponad 344 000 punktów ładowania w całej Europie, teraz rozszerzamy ją o naszą ofertę @home/@work, umożliwiając nam lepsze zaspokajanie codziennych i zaopatrzeniowych potrzeb naszych klientów we Francji i Austrii".

W celu rozszerzenia oferty @home/@work na Francję i Austrię, DKV Mobility współpracuje z KEBA Group AG z siedzibą w Linzu w Austrii. Platforma informatyczna GreenFlux, spółki zależnej DKV Mobility, stanowi podstawę międzynarodowej ekspansji. Od kwietnia 2022 r. platforma ta jest wykorzystywana do zarządzania około 344 000 publicznych i półpublicznych punktów ładowania w całej Europie.

 

Początek strony