Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

ZF Commercial Vehicle Solutions (CVS) ogłosił, że podpisał ważną umowę z DSV, wiodącą duńską firmą transportową i logistyczną, i wyposaży  gamę naczep DSV w  rozwiązanie telematyczne naczep TX-TRAILERPULSE marki Transics.

„Pomagając przenieść efektywność kosztową DSV i optymalizację obsługi klienta na wyższy poziom, nasze rozwiązania telematyczne pozwalają na podejmowanie inteligentnych decyzji operacyjnych opartych na danych, jednocześnie automatyzując kluczowe działania” powiedziała wiceprezes ZF CVS Natalia Noblet.
„Stale szukamy możliwości dalszej optymalizacji naszego wsparcia, aby zapewnić jak najlepszą obsługę” – dodał Flemming Steiness , Starszy Dyrektor, DSV. 

TX-TRAILERPULSE łączy funkcje śledzenia i śledzenia w czasie rzeczywistym z dodatkowymi zdalnymi informacjami o stanie i diagnostyce przyczepy. Zapewni to DSV możliwości zarządzania flotą w czasie rzeczywistym i analizy oparte na danych, pomagając poprawić dyspozycyjność pojazdów i wydajność operacyjną floty. Wyposażenie DSV w zaawansowane rozwiązania zarządzania flotą (FMS) firmy ZF i wspieranie jej cyfrowej transformacji umożliwi DSV dalsze zróżnicowanie i poprawę jakości obsługi klienta i zaangażowania w jakość.

Ekonomiczne rozwiązanie TX-TRAILERPULSE to rozwiązanie łączności IoT skoncentrowane na naczepach, które pomaga zmniejszyć całkowity koszt posiadania (TCO) floty i umożliwia wdrożenie w całej flocie we wszystkich typach naczep. Dane generowane przez TX-TRAILERPULSE mogą być dalej integrowane z innymi systemami oprogramowania firm trzecich za pośrednictwem usług internetowych. Zgodnie z umową, DSV zostanie wyposażony w jednostki TX-TRAILERPULSE wraz ze zintegrowanym akumulatorem dla zwiększenia elastyczności.

Wyposażając łącznie ponad 200 000 ciężarówek i naczep w regionie EMEA, najnowsze osiągnięcie  firmy ZF jest kolejnym ważnym potwierdzeniem zaawansowanych rozwiązań zarządzania flotą i możliwościami digitalizacji.

 

Początek strony