Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Firma MAN Polska otrzymała  w centrali tytuł  „Market of the year”.

„Jesteśmy najlepszym rynkiem roku 2021. Cieszymy się, że możemy dołączyć do grona zwycięzców w tym jakże prestiżowym konkursie. To sukces ciężkiej i żmudnej pracy całego zespołu i naszych kolegów z centrali za co dziękuję. Jesteśmy mocno zmotywowani i walczymy dalej aby utrzymać ten wspaniały wynik” powiedział Marc Martinez, Prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska.

We wtorek 07.06. gościł w Wolicy Friedrich  Bauman, członek Zarządu MAN Truck & Bus SE odpowiedzialny za sprzedaż i rozwiązania dla klientów oraz Johan  Björnör, szefa regionu Europa, którzy oficjalnie przekazali firmie jakże ważne trofeum.

MAN Polska może pochwalić się pozycją drugiego kraju na podium po MAN Niemcy pod względem ilości rejestracji pojazdów. Wyprzedziliśmy inne kluczowe kraje jak Francja, która historycznie długo utrzymywała swoją pozycję zaraz za Niemcami.

„ Ważne, żeby na początku wyznaczyć zasady i być im wiernym do końca oraz by stworzyć atmosferę życzliwości i wzajemnego zaufania. Śmiało mogę powiedzieć, że nam się to udało”. powiedział Marc Martinez.

Początek strony