Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

24 maja 2022 w czasie Kick-offu Renault Trucks ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu Dealer of the Year 2021 w Polsce.

Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Intruck Karpin zarządzany przez spółkę Intruck Sp. z o.o., która istnieje na rynku od 2004 roku. Oddział zlokalizowany w Karpinie powstał w 2012 roku i od początku posiada autoryzację Renault Trucks.

Intruck posiada 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Karpinie k/Warszawy i w Radomiu. W serwisach Intruck zatrudnionych jest blisko 60 osób. Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od dziewięciu lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie.

W edycji 2021 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2021 wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2021. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, wzrost sprzedaży kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi oraz skuteczność działań w ramach Renault Trucks 24/7.

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2021” zdobył serwis Intruck Karpin. Nagrodę z rąk: Valery Muyard Dyrektora Zarządzającego Renault Trucks Polska, Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcina Majaka, Dyrektora Sprzedaży, Jacka Kurzawy, Dyrektora Sprzedaży Pojazdów Używanych odebrali Krzysztof Nowakowski, Prezes Zarządu Intruck i Tadeusz Piech, Wiceprezes Zarządu Intruck.

Odbierając prestiżową nagrodę Krzysztof Nowakowski podkreślił, że jest to nagroda całego zespołu serwisu Intruck w Karpinie. Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez Intruck Karpin. Warto dodać, że serwis otrzymał jednocześnie tytuł najlepszego Dealer of the Year 2021 w siostrzanej marce grupy Volvo Trucks. Jest to pierwszy taki przypadek w historii konkursów.

Ponadto prestiżowy tytuł Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych Renault Trucks w 2021 roku trafił do Eurocomplex Trucks. Eurocomplex Trucks wygrał również w kategoriach największa sprzedaż kontraktów serwisowych, największa sprzedaż pojazdów używanych.

Z kolei Nijhof Wassink, został wyróżniony jako Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych w 2021 roku i za najlepszą współpracę z RTFS. Tytuł Najskuteczniejszego serwisu Renault Trucks 24/7 otrzymał natomiast Tandem.

Początek strony