Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Renault Trucks przedstawiło ostatnio na wystawie Solutrans najnowszą serię specjalną pojazdów używanych, T Robust 13L, podkreślającą solidność i trwałość.

Pojazdy Renault Trucks T odnowione przez fabryczny zespół stylistów cechują się dynamicznym, wyczynowym wizerunkiem oraz czerpią korzyści ze specjalnie dobranych usług pod kątem niezawodności.

W czasach braków kadrowych wśród zawodowych kierowców, właściciele firm transportowych i przewoźnicy przykładają więcej uwagi do kwestii stylizacji swoich pojazdów. To pozwala pozyskać ich zainteresowanie. Dowodzi tego sukces serii specjalnej Renault Trucks T01 Racing. Francuski producent wypuszcza obecnie na rynek nową, w wyjątkowej stylizacji, T Robust 13L.

Projektanci Renault Trucks postanowili użyć połączenia szarości, czerni oraz czerwieni, charakterystycznych kolorów producenta, oraz zaczerpnąć inspiracji z kształtu ikonicznego logo w kształcie diamentu. Czerwone detale zostały wprowadzone pod linią reflektorów i stopni. Oznaczenie T Robust 13L zostało umieszczone na atrapie chłodnicy i drzwiach. Karbonowe wykończenie tablicy rozdzielczej zostało przeprojektowane i polakierowane w nowe trójkątne wzory i linie, które nawiązują do eleganckiego wzornictwa karoserii. Nowa seria specjalna pojazdów używanych jest napędzana silnikiem DTI13 Euro VI Step D, który słynie ze swojej niezawodności, mocy i momentu oraz osiągów. Robust 13L jest zaprojektowany w oparciu o wcześniej używane pojazdy: specjalnie wybrane, przygotowane i przekonfigurowane przez ekspertów z Renault Trucks Used Trucks Center. A na koniec, aby zapewnić całkowity spokój operatorom flot, Renault Trucks T Robust 13L otrzymał ten sam poziom wsparcia posprzedażnego, jak nowa ciężarówka! Jest oferowany z fabryczną gwarancją Selection na 3 lata lub jeden milion kilometrów oraz z kontraktem Excellence Predict. Ten ostatni obejmuje swą ochroną części zużywające się oraz zdalny monitoring stanu technicznego pojazdu, który zapobiega nagłym przestojom z powodu awarii.

 

Początek strony