Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Kolejne 37 pojazdów marki Volvo FH zasiliło flotę firmy Fulimpex. 4 z nich to pojazdy nowej gamy, które firma odbierała jako pierwsza w Polsce.

Ciężarówki odbierał Marcin Fulbiszewski, właściciel firmy, zaś Volvo Trucks reprezentowała dyrektor zarządzająca, Małgorzata Kulis.

Firma Fulimpex jest wieloletnim klientem firmy Volvo Trucks i od samego początku istnienia postawiła na ciężarówki tej szwedzkiej marki. Poza samymi pojazdami korzysta również z leasingu fabrycznego VFS, z sieci serwisowej oraz złotych kontraktów serwisowych.

- Z Volvo jesteśmy wspólnie od samego początku powstania firmy Fulimpex i również wspólnie się rozwijamy. Kraje skandynawskie bardzo mocno stawiają na bezpieczeństwo, dlatego nowy model Volvo był zakupem można powiedzieć oczywistym ze względu nawet na kamerę martwego pola po stronie pasażera. Jak wiemy doskonale, kierowca ciężarówki ma ograniczone pole widzenia z racji faktu, gdyż siedzi wyżej niż pozostali uczestnicy ruchu. Wydaje mi się, że kamera rozwiązuje ten problem praktycznie do zera – mówi Marcin Fulbiszewski, właściciel firmy Fulimpex

Jak mówi Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks: Na satysfakcję klienta trzeba zasłużyć. To skomplikowany proces wielu punktów współpracy, które finalnie dają odpowiedź, czy wybór dokonany przez klienta był słuszny, czy nie. Staramy się nie tylko spełniać oczekiwania klientów, ale coraz częściej je wyprzedzać, bo wiemy, że sukces naszych klientów w pewnym sensie zależy też od modelu rozwiązań transportowych, które im oferujemy.

- Jeżeli miałbym w trzech słowach określić markę Volvo Trucks to bezpieczeństwo, bezawaryjność, doskonałość – twierdzi Marcin Fulbiszewski.

- W nowych modelach dokonano ewolucji inwestując w to, co od lat przyświeca marce Volvo Trucks: nowoczesne systemy bezpieczeństwa, komfort kierowcy i ekonomika paliwowa, czyli przede wszystkim bezpieczeństwo i dbałość o środowisko naturalne. To również istotne ulepszenia przekładające się na wyniki kosztów eksploatacji tych pojazdów – dodaje z satysfakcją Małgorzata Kulis

 

 

 

Początek strony