Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Wciąż ważna jest troska o higienę i zachowanie w miejscach publicznych procedur bezpieczeństwa. Bezpłatne przyłbice trafią m.in. do sieci Q-Service Truck!

Firma „WAŚ”, produkująca lampy samochodowe, chcąc wspomóc w trudnych czasach warsztaty, zdecydowała się na bezpłatne przekazanie Inter Cars 2000 sztuk przyłbic własnej produkcji, które znacząco podniosą bezpieczeństwo pracujących w serwisach mechaników.
Dziękujemy za ten miły, ale przede wszystkim bardzo potrzebny gest. To niezmiernie cenne, gdy biznesowi partnerzy doceniają nasz wkład w podnoszenie bezpieczeństwa, a jednocześnie sami dbają o to, aby bezpieczeństwo to stało na możliwie jak najwyższym poziomie -Damian Kostro, Dyrektor Sprzedaży RPU w Inter Cars.
Jest nam niezmiernie miło, że dzięki produkowanym przez nas przyłbicom możemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Do tej pory rozdaliśmy już bezpłatnie ponad 50 000 przyłbic do szpitali, domów pomocy społecznych, biur, warsztatów i firm - Waldemar Żygadło z firmy „WAŚ”
Przekazanie przyłbic ochronnych od firmy „WAŚ” i dostarczenie ich do serwisów to kolejny element rozpoczętej jeszcze w marcu przez Inter Cars i czołowych dostawców akcji #pomagamypomagać. W ramach przedsięwzięcia 10 tysięcy serwisów w całej Polsce otrzymało wówczas pakiety ochronne zawierające maseczki, jednorazowe rękawiczki i płyny dezynfekujące oraz dostęp do bezpłatnych materiałów marketingowych i wiedzy z zarządzania warsztatem w czasie kryzysu, przekazywanej na bezpłatnych webinarach.

 

Początek strony