Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Marka Opel ogłosiła promocyjny leasing dla przedsiębiorców 101%1. Klienci nie muszą też czekać na swoje elektryczne i spalinowe pojazdy.

Nowoczesna gama lekkich samochodów dostawczych Opla jest gotowa ! Tworzą ją trzy podstawowe modele: nagrodzone tytułami Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2019 („International Van of the Year”) Combo w 2019 roku i Vivaro-e w 2021 roku oraz w klasie dużych vanów nowe Movano. Każdy z nich występuje w licznych wersjach zabudowy i opcjach silnikowych.

Najmniejszy w gamie Combo to niezwykle wszechstronny partner w codziennych obowiązkach. Szeroki wybór wersji – spalinowego Cargo, przedłużonego Cargo Załogowego, 5-osobowego Kombi i elektrycznego Combo-e Cargo.  Combo-e Cargo łączy niezwykłą praktyczność zastosowania z czystą jazdą, niższymi kosztami eksploatacji i zasięgiem do 279 km2.

Średniej wielkości Vivaro to profesjonalista do zadań specjalnych, teraz dostępny w ofercie z promocyjnym leasingiem 101%1. Występuje w dwóch długościach i czterech wersjach nadwozia. Z napędem w pełni elektrycznym, zapewnia zasięg aż do 330 km w cyklu WLTP2.

Dla dużej ładowności Opel zaprojektował nowe Movano. Ten  van, produkowany m.in. w  nowoczesnym zakładzie Stellantis w Gliwicach, oferuje legendarną jakość i funkcjonalność marki Opel .

Początek strony