Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland, organizowane przez Volvo Trucks, już na stałe wpisały się do kalendarza najważniejszych wydarzeń w tej branży. Na Autodromie Jastrząb k/ Radomia, pojawiło się niemal 60 wystawców, w tym firmy zabudowujące, współpracujące z Volvo Trucks.

Volvo Trucks od wielu lat wspiera firmy transportowe, stawiając czoła wyzwaniom, z którymi musi mierzyć się branża. Tegoroczna V edycja Targów 4Poland to nie tylko edukacja w zakresie nowych, bardziej efektywnych i ekologicznych rozwiązań, ale również premiera gamy ciężkich elektrycznych samochodów ciężarowych: Volvo FH, FM i FMX Electric.

Tego dnia na Autodromie Jastrząb pojawiło się niemal 2 200 osób, które miały okazję zobaczyć 80 samochodów ciężarowych i blisko 60 wystawców. Ta liczba to spektakularny sukces – z każdą kolejną edycją do grona wystawców dołączają nowe firmy, co czyni wydarzenie największym w tej branży. W tym roku na Torze mogliśmy odwiedzić stoiska firm takich jak np. Gniotpol, Phillips, Bridgestone, Shell, Wielton, Michelin, PKO Leasing, Ekocell, MAK, Bocar, Hyva czy Milwaukee.

Podczas Targów miało miejsce kilka niezwykle istotnych momentów – to aż 16 wydań pojazdów oraz podpisanie listu intencyjnego na pierwszy elektryczny ciągnik siodłowy Volvo FH w Polsce z firmą Usługi Transportowe Grzegorz Sobański. 

„Nasze targi stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży TSL, w Polsce. W jednym miejscu, w tym samym czasie, klienci mogą zapoznać się z ofertą ok. 60 firm współpracujących z Volvo Trucks. Pokazujemy wszechstronność naszych produktów i usług. Dla mnie, moich kolegów, partnerów biznesowych, ale przede wszystkim dla naszych klientów, Targi 4Poland to święto branży, gdzie w miłej atmosferze dzielimy się wiedzą i nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Relacje z naszymi klientami w połączeniu z profesjonalną obsługą to najmocniejsze filary, na których budujemy dziś naszą wspólną przyszłość.” – mówi Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska.

Początek strony