Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Zamówione przez firmę Eden Springs 23 samochody ciężarowe IVECO Eurocargo, wyposażone w specjalistyczne zabudowy wykonane przez firmę KTLC Europe, powiększą flotę firmy.

Aby sprawnie, wydajnie wykonywać pracę związaną z dostawami wody w butlach do biur i zakładów pracy, firma Eden Springs zamówiła 23 nowe pojazdy IVECO Eurocargo. Do realizacji tego kontraktu w zakresie formy finansowania i zarządzania Eden Springs wybrało firmę MHC Mobility,która pojazdy przekazuje w najmie długoterminowym.
Przy realizacji kontraktu IVECO współpracowało z polskim producentem nadwozi, firmą KTLC Europe. Firma KTLC od 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości aluminiowych żaluzjowych nadwozi do przewozu wody w butlach 5-galonowych, napojów oraz piwa. Lekkie, aluminiowe nadwozie umożliwia maksymalne wykorzystanie ładowności samochodu i pozwala zminimalizować
jednostkowy koszt dostarczenia jednej butli 5-galonowej, optymalizując koszty dystrybucji.

Zamówienie złożone przez firmę Eden Springs objęło 23 pojazdy dystrybucyjne IVECO Eurocargo z zabudowami KTLC, z czego 10 sztuk to pojazdy ML 100E19/P EVID, mogące przewozić 192 butle 5-galonowe (o łącznej masie do 5.445 kg), natomiast 13 sztuk to nieco większe pojazdy ML120EL19/P EVID, przystosowane do transportu aż 256 butli 5-galonowych (o łącznej masie do 6.810 kg). Zamówione pojazdy zostały wyposażone w 6-biegowe skrzynie zautomatyzowane.

Pierwsza partia, składająca się z 13 pojazdów, została przekazana użytkownikowi 24 marca 2022 roku w krakowskiej siedzibie firmy DBK, autoryzowanego dealera IVECO. Kolejne zamówione IVECO
Eurocargo trafią do floty Eden Springs w kwietniu bieżącego roku.
MHC MOBILITY jest wiodącym dostawcą z branży mobilności w regionie CEE. Spółka jest częścią Mitsubishi HC Capital inc., jednej z największych firm na światowym rynku finansowania i usług flotowych.
EDEN SPRINGS jest częścią Grupy Eden Primo obecnej w 18 krajach europejskich i w Izraelu.

 

Początek strony