Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Ford kontynuuje przekształcanie swojej globalnej działalności, wprowadzając zmiany w organizacji i działaniu firmy, wyznacza nowe kierunki rozwoju.

Spośród trzech amerykańskich gigantów motoryzacyjnych, właśnie Ford przeszedł kilka lat temu zawirowania stosunkowo łagodnie. Być może ma to związek z właściwą strategią i mocnym przywództwem.Teraz ogłoszono zmiany na szczytach władzy koncernu.

Jim Farley, który zastępuje Jima Hacketta na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego Forda, podczas wirtualnego spotkania z globalnym zespołem firmy nakreślił kluczowe cele i zmiany organizacyjne. Farley powiedział, że Ford planuje pilnie zmienić swoją działalność w branży motoryzacyjnej - poprawiając jakość, redukując koszty i przyspieszając restrukturyzację nierentownych firm.

Jednocześnie Ford będzie się rozwijał poprzez: alokowanie większego kapitału, zasobów i talentów na najsilniejsze firmy i koncesje, rozszerzenie swojej wiodącej działalności w zakresie pojazdów użytkowych , oferowanie atrakcyjnych, w pełni elektrycznych samochodów Forda w skali całego świata, w tym Transita, serii F, Mustanga, SUV-ów i Lincolna. Także dodanie bardziej przystępnych cenowo pojazdów do globalnej oferty.

„ W ciągu ostatnich trzech lat, poczyniliśmy znaczące postępy i otworzyliśmy drzwi do stania się prężną i rozwijającą się firmą” - powiedział Farley. „Teraz czas szarżować przez te drzwi”.

 

 

 

 

 

l

Początek strony