Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

 Pracownicy firm kurierskich, obok służb medycznych, są jednym z najbardziej obciążonych zawodów w czasach epidemii COVID-19.

Fiat Professional przygotował ofertę na zakup Fiata Ducato Furgon, czyli modelu bardzo popularnego w tych zastosowaniach. Do końca czerwca br. przedsiębiorcy, którzy nabywają auto do celów realizacji usług kurierskich i transportowych, otrzymają atrakcyjny rabat w wysokości do 7% większej niż w standardowej promocji. Program dotyczy Fiatów Ducato Furgon we wszystkich opcjach wyposażenia, z 2019 roku produkcji, dostępnych od ręki u Dealerów FCA Poland.
W zeszłym roku co 7 nabywca dużego samochodu dostawczego w klasie do 3,5 t. zdecydował się właśnie na ten model.  Auto oferuje osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3, ładowność do 2,2 tony i przeszło dwa tysiące możliwych konfiguracji pozwalających dostosować pojazd do indywidualnych potrzeb Klienta.
Fiat Ducato Furgon dostępny w ofercie kurierskiej to najlepsza oferta na rynku pojazdów dostawczych. Łączy ona atrakcyjne ceny, zaczynające się już od 69 900 zł netto za wersję L2H2 120 KM z 2019 roku, z całą gamą zalet obejmujących niezwykle duży wybór wersji. Program trwa do 30.06.2020.

 

l

Początek strony