Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

MAN zapewni idealne rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych, we współpracy z  partnerami , MAN Transport Solutions oferuje teraz klientom  to, co idealne: infrastrukturę ładowania.

Dla firm, które decydują się na zakup elektrycznych pojazdów użytkowych, przejście na e-mobilność wymaga znacznego wstępnego planowania. Do jakich zadań nadają się elektryczne furgonetki, autobusy lub ciężarówki? Gdzie i kiedy to zrobić? Muszę ładować? Czy kable zasilające mają wystarczającą pojemność?
To tylko niektóre z wielu pytań, na które odpowiadała firma MAN swoim klientom już od 2018 roku, dzięki zespołowi ekspertów MAN Transport Rozwiązania.
Nowa sieć stacji ładowania została opracowana we współpracy z firmami partnerskimi Heliox (Holandia) i SBRS (Niemcy). Korzyść dla klientów MAN-a: stacja ładowania jest zasilana bezpośrednio przez organizację sprzedaży MAN. Innymi słowy, klient musi tylko mieć jeden kontakt i dostaje swoje elektryczne pojazdy użytkowe i idealne ładowanie. Rozwiązanie z jednego źródła.
Nowa usługa jest dostępna w 28 krajach europejskich. Obejmuje szeroki zakres wymagań: od mobilnych stacji ładowania po rozwiązania dla dużej floty.
Mobilne ładowarki mogą być elastycznie używane w zajezdni i nie są zainstalowane na stałe. Rozwiązania obejmują zakres mocy od 25 kW do 300
kW. Umożliwia to stworzenie przyszłościowego, dostosowanego rozwiązania dla każdego klienta. Możliwe jest również ładowanie wielu pojazdów za pomocą jednej ładowarki. Stacje ładowania są produkowane z myślą o najwyższych standardach i działają niezwykle wydajnie. Stefan Sahlmann, szef MAN Transport Solutions, opisuje nowy zakres: „Jesteśmy przekonani, że klienci oczekują od nas kompleksowej oferty rozwiązań e-mobilności. A także kompleksowe porady dotyczące zmiany na elektryczne pojazdy użytkowe. ”

 

Początek strony