Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

  1. reklama ciężarówka
Dziewiąty serwis MHS otwarto w Oradei

Grupa MHS Truck & Bus uruchomiła dziewiąty serwis MAN w Rumunii , w Oradei.

Krajowa sieć warsztatów Grupy obejmuje całe terytorium Rumunii i liczy 8 warsztatów w Bukareszcie, Otopeni, Brașovie, Sibiu, Cluj, Timișoarze, Constancy i Bacău oraz 5 autoryzowanych partnerów serwisowych w Iași, Slatina, Oradea, Piatra Neamț i Baia Mare. 

„ Decyzja o uruchomieniu warsztatu w Oradei w tym trudnym okresie wynikała z chęci wsparcia rumuńskiego sektora transportowego i zaoferowania nowych miejsc pracy w zachodniej części Rumunii” - powiedział Michael Schmidt, prezes MHS Holding.

W imieniu MAN Truck & Bus SE, Goran Nyberg, członek Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu, przesłał za pośrednictwem wirtualnego wsparcia wiadomość: „Rumunia jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Dlatego z radością otwieramy dziś całkowicie nowy warsztat w Oradei. W trudnych czasach jest to absolutnie wspaniały znak i pokazuje dobre relacje między MAN Truck & Bus, MHS i Rumunią ”.

Nowy warsztat w Oradei znajduje się przy drodze E60 / DN1, bardzo blisko zachodniego punktu celnego w Rumunii, Borș. Nowa lokalizacja ma 12.000 m kw.,z czego 2800 m kw. zajmuje warsztat i budynek biurowy, a pozostała część 9200 mkw. To miejsca parkingowe dla pojazdów przyjeżdżających do warsztatu oraz zapas gotowych pojazdów nowych i używanych.

Nowy warsztat Oradea ma 4 kanały robocze i jeden kanał do kontroli technicznej.

„ Wartość inwestycyjna nowego warsztatu w Oradei wynosi 4 miliony euro i stanowi ważny krok w rozwoju sieci warsztatów marki MAN w Rumunii” - dodała Elena Claudia Iordache, CEO MHS Truck & Bus.

 

 

 

Początek strony