Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Daimler India Commercial Vehicle (DICV) ogłosił wyprodukowanie 1000. ciężkiej ciężarówki BSVI, jednej z ponad 1500, które firma wyprodukowała w ciągu ostatnich kilku miesięcy pomimo trwającej blokady epidemicznej.

Ciężarówka była modelem 3523R, przeznaczonym do jednego z ponad 235 punktów sieci. BharatBenz to szybko rozwijająca się indyjska sieć przedstawicielstw handlowych.
Chociaż produkcja okazała się ostatnio wyzwaniem w branży motoryzacyjnej, DICV utrzymuje silną pozycję mimo zakłóceń spowodowanych pandemią COVID-19. Część tego sukcesu wynika z ponad 80% wskaźnika pochodzenia komponentów.
Firma zapewnia stałe wsparcie swoim klientom, dostawcom, dealerom
oraz pracownikom. Dla klientów BharatBenz firma DICV oferowała bezpłatny pojazd
kontrolny i odkażanie, a także bezpłatne przedłużenia gwarancji. DICV również związał się współpracą z Hindustan Petroleum Corporation Limited (HPCL) w celu wsparcia kierowców podstawowymi usługami jak bezpieczny parking, woda,
paliwo, kąpiel.
Dla dystrybutorów, dostawców i pracowników DICV dodatkowo przeprowadził
intensywną kampanię edukacyjną i komunikacyjną. Wszyscy główni interesariusze
grupy otrzymali dostosowane instrukcje dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa.
Daimler India Commercial Vehicles (DICV), produkuje i sprzedaje w
Indiach pojazdy od 9 do 55 ton, a także autobusy BharatBenz i autokary Mercedes-Benz i podwozia autobusowe. Najnowocześniejszy zakład produkcyjny DICV w Oragadam niedaleko Chennai zajmuje powierzchnię 400 akrów (160 hektarów), w tym bardzo nowoczesny tor testowy i mieści siedzibę główną firmy, działalność badawczo-rozwojową i szkolenia. Marka BharatBenz po raz pierwszy zaprezentowana została w lutym 2011 roku .

 

 

 

 

 

 

Początek strony