Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

W Pradze otwarto nowe centrum używanych samochodów ciężarowych DAF, oferujące stały wybór ponad 200 mało używanych samochodów DAF.

Otwarcie Centrum używanych ciężarówek DAF zlokalizowanego bezpośrednio przy Prague Ring (D0, zjazd 19) podkreśla ambicję firmy DAF Trucks, by dalej wzmacniać sieć używanych ciężarówek w Europie i zaspokajać rosnące zapotrzebowanie rynku na młode używane samochody ciężarowe DAF w Czechy i nie tylko.

Zapotrzebowanie na ciężarówki DAF stale rośnie również w Europie Wschodniej - nie tylko na nowe, ale także na prawie nowe pojazdy. Wszystkie starannie wybrane pojazdy dostępne w nowym centrum używanych samochodów ciężarowych DAF w Pradze pochodzą od organizacji DAF, PACCAR Financial i PacLease.

Prawie wszystkie ciężarówki oferowane przez DAF Used Truck Center w Pradze posiadają etykietę First Choice. Oznacza to, że te ciężarówki DAF, zaprojektowane do przejechania co najmniej 1 600 000 kilometrów, mają jeszcze pełne życie, ponieważ mają mniej niż pięć lat, przejechały nie więcej niż 600 000 kilometrów i zawsze były odpowiednio utrzymywane. Samochody ciężarowe First Choice przeszły kontrole techniczne zawierające ponad 200 pozycji, są w doskonałym stanie i są oferowane z pełną gwarancją lub gwarancją na układ napędowy jako opcję. Ciężarówki First Choice mogą być również finansowane przez PACCAR Financial i mogą być dostarczane z umową naprawy i konserwacji MultiSupport.

Istnieją oficjalne centra używanych ciężarówek DAF w Budapeszcie, Warszawie i Lyonie, a także około 200 europejskich dealerów DAF, którzy sprzedają używane ciężarówki DAF First Choice. „Nasze nowe Centrum używanych ciężarówek w Pradze całkowicie koncentruje się na sprzedaży młodych używanych ciężarówek DAF”, wyjaśnia Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe i odpowiedzialny za używane ciężarówki DAF.

 

 

 

Początek strony