Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

  1. reklama ciężarówka
Zmiany w Monachium: prezes  Drees odchodzi

Dr. Andreas Tostmann, (fot.) obecnie dyrektor marki ds. produkcji i logistyki w spółce Volkswagen Samochody Osobowe przejmie funkcję prezesa zarządu MAN Truck& Bus SE.

Zastąpi on na tym stanowisku Joachima Dreesa, który z dniem 15 lipca 2020 za porozumieniem stron odchodzi z zarządu MAN Truck & Bus SE i TRATON SE. Ponadto dr Martin Rabe, obecnie dyrektor ds. organizacji, procesów HR i IT w MAN Truck & Bus, zastąpi prof. dr Carstena Intra na stanowisku członka zarządu ds. personalnych. Rada Nadzorcza MAN podjęła decyzję w tej sprawie w miniony wtorek. Jednocześnie rada nadzorcza MAN podziękowała Joachimowi Dreesowi za jego bardzo dobrą pracę przez ostatnie pięć lat.

Dr. Andreas Tostmann, to ekspert w dziedzinie produkcji z wieloletnim doświadczeniem w Grupie Volkswagen, który przejmuje teraz stery. Joachim Drees, w ciągu pięciu lat na stanowisku CEO MAN, zainicjował proces trwałej zmiany w firmie MAN i poprowadził ją do przodu. W krótkim czasie portfolio produktów zostało całkowicie zmienione i pomyślnie wprowadzone na rynek. .

 

Początek strony