Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

01.07.2020r. prezes firmy MAN Truck & Bus Polska, Marc Martinez i pan Senator Jacek Bury, właściciel Grupy Bury, podpisali umowę na 20 ciągników MAN nowej generacji.

Zamówione pojazdy to ciągniki MAN TGX 18.510 4x2 BLS z kabiną GM, które obsługiwać będą trasy z Polski na południe Europy.

„Są to ciężarówki nowej generacji, nowa technologia, nowe rozwiązania ergonomiczne, a przede wszystkim mniejsze spalanie i emisja CO2 do atmosfery. Pojazdy te są bardzo komfortowe i jeszcze bardziej bezpieczne dla kierowcy i innych uczestników ruchu – dbają o człowieka. Jest to pierwszy tak duży kontrakt firmy MAN na nowy model w tym roku. Mam nadzieję, że dzięki tej transakcji poprawimy nasz serwis i przyczynimy się do poprawy jakości i zdrowszego trybu życia nas wszystkich.”- powiedział podczas podpisania umowy senator Jacek Bury.

„Ciągniki MAN TGX nowej generacji to świetny wybór. Gratuluję Jackowi Buremu decyzji. Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN powstała z myślą o komforcie pracy kierowców oraz oszczędnościach jakie pojazdy mają przynosić właścicielom firm transportowch. Jestem przekonany, że tak właśnie będzie w przypadku firmy Bury Sp. z o.o.” dodał Marc Martinez.

Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy.

Na fotografii: Marc Martinez i Jacek Bury podczas podpisania umowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l

Początek strony