Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

Koncesjonariusz autostrady A4 Kraków-Katowice poszerza usługi automatycznych opłat i przedłuża zniżki na nie do końca wakacji.

Najpierw gorsza wiadomość : od 18 do 23 czerwca nastąpi przerwa w obsłudze systemu automatycznych opłat A4go i kart A4. W tym czasie nowi klienci nie wykupią usług ( nie zamówią urządzeń do aut) a starzy mogą mieć problem z obsługa swoich kont. Natomiast 23 czerwca ruszy nowy serwis A4go.pl w którym kierowcy będą mieli więcej opcji i usług. Najważniejsza to opłaty postpaid czyli w odróżnieniu od obecnych nie wymagające wykupienia przed podróżą impulsów. Jednak dla usługi postpaid należy powiązać z kontem swoją kartę bankową która automatycznie ureguluje zobowiązanie za przejazd.

Jednocześnie Stalexport AM przedłuża do września wprowadzone wiosną preferencyjne stawki opłat za przejazdy opłacone automatycznie. Tym samym całe wakacje kierowcy płacący automatycznie, a jest ich już mniej więcej jedna trzecia, zapłacą od 3 do 5 zł mniej za jedną bramkę. Ciężarówki np płacą za odcinek Kraków-Katowice nie 30 a 25 zł.

l

Początek strony