Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

  1. reklama ciężarówka
Bez przeglądu, ubezpieczenia i...koła na A4 !

Dostawczaka bez przeglądu, z przyczepą bez OC i bez koła zatrzymali na autostradzie inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej ITD z Krakowa.

Samochód miał rozbitą szybę czołową, uszkodzone lusterko, rozbite tylne światła, a jego dowód rejestracyjny został zatrzymany przez Policję dwa lata temu.

Małopolscy inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej, na obwodnicy Krakowa zatrzymali do kontroli samochód dostawczy z przyczepą. Podczas kontroli ustalono, że samochód nie ma ważnego przeglądu od blisko trzech lat, za co w 2019 roku Policja zatrzymała dowód rejestracyjny od niego. Dostawczak miał rozbitą szybę czołową, uszkodzone lusterko i rozbite tylne światła. Ponadto w nadwoziu brakowało szyby bocznej. W przyczepie natomiast brakowało jednego koła oraz obowiązkowych elementów odblaskowych. Przyczepka nie posiadała również ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W konsekwencji poinformowano Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny oraz zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu. Kierującemu wydano zakaz dalszej jazdy oraz ukarano mandatem w wysokości 1 tys. zł.

Początek strony