Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

10 000 DAF-ów zmontowano na Taiwanie

W Dadu na Tajwanie 10 tysięczna lokalnie zmontowana ciężarówka DAF zjechała z linii montażowej zaledwie trzy lata po produkcji 5000-go pojazdu.

Z udziałem w rynku wynoszącym prawie 37% w segmencie 12 ton+, DAF jest niekwestionowanym liderem wśród nieazjatyckich marek samochodów ciężarowych na wyspie.

Od 2005 roku, DAF Trucks dostarcza komponenty do popularnej serii LF i CF ze swoich fabryk w Eindhoven i Leyland na Tajwan, gdzie jej partner, Formosa Plastics Group, montuje obecnie od pięciu do sześciu ciężarówek DAF dziennie na niedawno całkowicie zmodernizowanej linii produkcyjnej. Wszystkie te pojazdy są napędzane silnikami Euro 6 PACCAR.

"Każdy samochód ciężarowy DAF montowany na Tajwanie prezentuje tę samą wysoką jakość co ciężarówki, które zjeżdżają z linii produkcyjnych w Holandii i Wielkiej Brytanii", mówi Jan van Keulen, dyrektor Sales Operations i odpowiedzialny za globalne rynki DAF. "10.000-ny tajwański samochód ciężarowy DAF jest ciągnikiem CF 480 , który będzie używany do transportu żwiru i betonu na całym Tajwanie."

Zhi-Yong Qiu, dyrektor generalny Yong Yuan Transport Corporation, zamówił 10.000-ny samochód ciężarowy DAF na podstawie prawie 15 lat pozytywnych doświadczeń z marką DAF. "Nasza flota składa się z około 300 pojazdów. Kilka lat temu zdecydowałem, że każdy nowy pojazd będzie musiał być produktem DAF. Po prostu dlatego, że te pojazdy są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o zużycie paliwa, niezawodność i bezpieczeństwo. Ponadto lokalna sieć dealerów DAF oraz ich wsparcie w zakresie napraw i konserwacji są wyjątkowe."

Seiko Chen, prezes Formosa Plastics Transportation Corporation i starszy wiceprezes Formosa Plastics Group; " teraz, wraz z wprowadzeniem najnowszych samochodów ciężarowych EURO 6 , podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej."

 


 

 

banner man eTGE

banner renault trucks t wynajem

banner international truck of the year

Początek strony