Truck i Transport     Redakcja.tit@gmail.com

10 DAF-ów FTR 530 dla firmy Fullimpex

W DBK Gdańsk miało miejsce przekazanie 10 ciągników siodłowych FTR 530 firmie Fulimpex.

To kolejna partia z całości 14 zakupionych pojazdów marki DAF i kolejny przykład zainteresowania ciągnikami siodłowymi 6x2 firmy działającej w branży TSL na terenie Skandynawii.

- Przewagę nad konkurencją budujemy na bazie młodej floty transportowej – tłumaczy prezes firmy Fulimpex Marcin Fulbiszewski. Nasza przygoda z DAF-em jest stosunkowo krótka, trwa od początku bieżącego roku. Wybraliśmy markę DAF ponieważ w czasie testu pojazdu demonstracyjnego DAF pozostawił wszystkich w pokonanym polu jeśli chodzi o zużycie paliwa. Również specyfikacja techniczna – duże zbiorniki paliwa – okazała się przewagą. Przestronność kabiny grała też niebagatelną rolę w procesie podejmowania decyzji o wyborze marki. Również bezawaryjność DAF-a pomaga nam w efektywnym prowadzeniu biznesu. Dodatkowym atutem jest fakt, że DAF jest liderem polskiego rynku.”- dodaje.

Coraz więcej klientów z północnego regionu Polski decyduje się na zakup 3-osiowych ciągników z przeznaczeniem do pracy w Szwecji i Norwegii właśnie ze względu na niezawodność, bardzo dobre spalanie i komfort kierowcy.

 

 

 

 

 

 

Początek strony